Serwery dedykowane i utrzymanie


Dobra strona. Dobry serwer

Przygotowaliśmy już setki stron. Wiemy jednak, że nawet najlepsza realizacja jest zagrożona, jeśli stoi na nietrwałych podstawach. Dlatego nawet, gdy wstępnie rozmawiamy z Klientami o projekcie, sugerujemy sprawdzone serwery. To inwestycja, która naprawdę się opłaca.

Dlaczego serwer jest ważny?

Profesjonalna strona internetowa to dużo, ale nie wszystko. Znaczenie ma również serwer, na którym się ona znajduje. Od niego zależy, czy Twój serwis będzie działał szybko i stabilnie oraz czy Twoi klienci będą mogli swobodnie z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy. Wiedząc o tym, proponujemy Ci bezpieczne i stale monitorowane (24h/7) serwery dedykowane oraz VPS i współdzielone z automatycznymi kopiami zapasowymi. W Web24 zapewniamy serwery dedykowane o bardzo wysokich parametrach technicznych, korzystające z łącz o dużej przepustowości. Całość funkcjonuje pod kontrolą systemu Linux, Ty natomiast otrzymujesz do dyspozycji wygodny i intuicyjny panel sterowania DirectAdmin.

Każdy fan nowych technologii zapewne zna amerykańskie przedsiębiorstwo – Google, przez wielu nazywane gigantem z Mountain View, gdyż tam ma swoją główną siedzibę. Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają serwery tego internetowego kolosa? Jakiś czas temu Google udostępniło kilkanaście zdjęć wnętrz budynków w których przetwarzane są dane. Obecnie szacuje się, że firma Larry’ego Page’a jest w posiadaniu ponad miliona serwerów. My mamy mniej, ale… do sprawy podchodzimy równie poważnie, jak Google

Nasze standardy

  • Po pierwsze Internet nie śpi! Nasze wsparcie też nie. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na stały nadzór techniczny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dla zapewnienia ochrony Twoich danych, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa, możliwe do przywrócenia w dowolnej chwili.
     
  • Po drugie Twój sukces nas cieszy i nie straszne nam duże obciążenia. Co ważne dostarczając serwery dedykowane, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb serwisów o wyjątkowo dużej popularności lub wymagających dużego transferu (jak ma to miejsce np. w przypadku telewizji internetowych). Dbamy o to zarówno pod kątem technicznym, jak i poprzez optymalizowanie samych stron. Całość działa w chmurze, dzięki czemu pracuje wydajniej. Efektem końcowym jest pełna satysfakcja użytkowników odwiedzających Twoją stronę.
     
  • Po trzecie rozwiązania dobieramy do twoich potrzeb. Wszystko testujemy i zawsze zaczynamy od rozmowy by ustalić, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. W jednym tylko jesteśmy bezkompromisowi – wszystkie rozwiązania muszą być zgodne z wymaganiami stawianymi i dawać 100% bezpieczeństwa Twoich danych.