Co możemy dla Ciebie zrobić?

Web24 to Software House i agencja interaktywna. Nasz zespól stworzy dla Ciebie serwis, sklep lub portal internetowy działający w każdym calu. Po prostu technologicznie idealny! Projektowanie stron internetowych to sztuka, którą uprawiamy od 10 lat. Twój projekt zrealizujemy od A do Z. Przygotowujemy dokumentację, projektujemy, wdrażamy, pozycjonujemy i wspieramy.

Projektowanie stron, sklepów i serwisów to nie wszystko. Staramy się poznać Twoje potrzeby i proponujemy kompleksowe usługi, obejmujące przygotowanie aplikacji internetowych, marketing i szereg innych, wzajemnie uzupełniających się usług.

Nigdy jednak nie zaproponujemy czegoś, czego nie potrzebujesz!

Tworzenie stron WWW

Twoją stronę internetową stworzymy z myślą o Twoich Klientach. Zaprojektujemy ją od A do Z, zrealizujemy i umieścimy na bezpiecznym serwerze. Ponadto, jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy zająć się także monitorowaniem (24h/7) działania stron znajdujących się na zewnętrznym hostingu. Dzięki temu będą działać szybko, płynnie i będą wygodne dla Twoich Klientów.

Aplikacje internetowe

Nie samymi stronami Internet żyje. Wiemy to! Dlatego tworzymy także systemy CRM, moduły rezerwacji, platformy B2B/B2C i szereg innych systemów – również niestandardowych. Dbamy przy tym o ich funkcjonalność i użyteczność. Tworzymy rozwiązania tak, by działały perfekcyjnie w każdej sytuacji. Nawet w przypadku skomplikowanych integracji zewnętrznych.

Strategie internetowe

Technologicznie idealna strona to podstawa. Ale możemy zrobić więcej, by wesprzeć Twój biznes. Wiemy jak ważne jest dla Ciebie dotarcie do Klientów i chętnie przygotujemy kompleksową strategię marketingową, którą następnie z pełną starannością wykonamy. Pozycjonowanie, czy projektowanie identyfikacji wizualnej – możemy to dla Ciebie zrobić.