Klienci
sklepy internetowe
Grupa Żywiec S.A.

Browar Żywiec hucznie świętował swoje 160-lecie. Marka przypomniała o swoich korzeniach i pochodzeniu. Także w Internecie – gdzie trafiła do swoich fanów dzięki naszym dwóm realizacjom: serwisowi birofilia.org oraz stronie muzeumbrowaru.pl

Zobacz więcej
strony www
Państwowy Instytut Wydawniczy

Drugi wydawca w naszym portfolio i drugie fantastyczne wyzwanie – przygotowanie nowej księgarni internetowej dla wydawcy z siedemdziesięcioletnią tradycją.

Zobacz więcej
projektowanie sklepów internetowych
Tandem Architekci

Nowoczesna pracownia architektoniczna Tandem Architekci potrzebowała zupełnie innej - nowej strony internetowej takiej, która oddawałaby charakter bieżącej działalności biura. I to się nam udało!  Przejrzysta, czytelna strona prezentuje innowacyjne projekty architektury, wnętrz i najważniejsze informacje o pracowni.

Zobacz więcej
tworzenie strony internetowej
Sophos Synchronized Security

Szczególna dla nas, ponieważ z branży IT, realizacja serwisu internetowego dla firmy Atrasys - produktu Sophos Synchronized Security. Kompleksowy system nowej generacji, pozwala na ochronę sieci oraz danych wrażliwych przed atakami hakerskimi. Dodatkowo zabezpiecza telefony, komputery przed złośliwymi oprogramowaniami oraz zapobiega przed nieznanymi zagrożeniami.

Zobacz więcej
tworzenie sklepów internetowych
Energa S.A.

Dla jednego z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce wykonaliśmy serwis WWW o tematyce innowacyjnej energetyki - ActaEnergetica.org, który zrzesza inżynierów Energii oraz profesorów Politechniki Gdańskiej

Zobacz więcej
projektowanie stron internetowych
Nest House

Nasz Klient z branży deweloperskiej potrzebował strony internetowej, która w atrakcyjny sposób prezentowałaby nową inwestycję. Wykonaliśmy moduł graficznej prezentacji mieszkań, zaprojektowaliśmy nowoczesną grafikę, oraz interaktywne funkcjonalności.

Zobacz więcej
projektowanie stron www
PWN Wydawnictwo Szkolne

Dla jednego z największych wydawców w Polsce stworzyliśmy rozbudowaną stronę internetową dla nauczycieli i rodziców zainteresowanych ofertą PWN Wydawnictwo Szkolne

Zobacz więcej
tworzenie stron
Alking Nieruchomości

Dla biura nieruchomości stworzylismy rozbudowany serwis internetowy z zaawansowaną wyszukiwarką mieszkań oraz lokali gastronomicznych. Przejrzysta szata graficzna i niezwykle proste w obsłudze formularze zgłoszeniowe umożliwiają szybkie poruszanie się po stronie.

Zobacz więcej
sklepy internetowe
Hossa S.A.

Hossa to jeden z większych graczy na rynku nieruchomości. Przygotowaliśmy stronę internetową na potrzeby nowych inwestycji deweloperskich. Stworzyliśmy ciekawe udogodnienie – interaktywną mapę inwestycji, którą w łatwy sposób można zarządzać z panelu administracyjnego CMS. Dla Klientów oznacza to szybsze odnalezienie interesujących inwestycji, a dla działu sprzedaży – osiągnięcie lepszych wyników.

Zobacz więcej
strony www
STENA LINE POLSKA

Dla Stena Line – jednego z największych operatorów promowych na świecie, stworzyliśmy serwis internetowy dostępny dla Partnerów Konkursu Rejsy, dzięki któremu mogą wymienić swoje punkty na atrakcyjne nagrody

Zobacz więcej
projektowanie sklepów internetowych
Agrosystems

Dla firmy Agrosystems zrealizowaliśmy nową stronę internetową. Strona charakteryzuje się nowoczesną i przejrzystą szatą graficzną spójną wizerunkowo z podstawą działalnością firmy z branży IT. Intuicyjne poruszanie się po stronie pozwala na szybkie dotarcie do proponowanych usług przez Agrosystems oraz aplikacji wspomagających komunikację w gminach i sołectwach.

Zobacz więcej
tworzenie strony internetowej
Sąd Rejonowy w Gdyni

Instytucje publiczne muszą dostosowywać się do rzeczywistości, w której Klienci chcą jak najwięcej spraw załatwić przez Internet. Dlatego dla Sądu Rejonowego w Gdyni przygotowaliśmy nową, intuicyjną stronę internetową, która umacnia zaufanie Klientów do instytucji.

Zobacz więcej
tworzenie sklepów internetowych
Trójmiejska Kancelaria Finansowa

Na potrzeby działalności naszego Klienta - Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej przygotowaliśmy elementy identyfikacji wizualnej oraz intuicyjną stronę internetową. Istotnym założeniem było poprowadzenie projektu w zgodzie z wizerunkiem największych przedsiębiorstw inwestycyjnych. Strona jest lekka, nowoczesna, ale zachowuje klasyczne elementy istotne dla branży.

Zobacz więcej
projektowanie stron internetowych
Gdański Uniwersytet Medyczny

Dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego przygotowaliśmy stronę internetową projektu Hal2010 oraz dedykowaną aplikację z informacjami na temat nowej, innowacyjnej technologii stosowanej w leczeniu przepuklin.

Zobacz więcej
projektowanie stron www
Strefa Komfort

Dla Strefy Komfort, która wprowadziła na polski rynek wysokiej jakości materace i stelaże przygotowaliśmy solidny pakiet – identyfikację wizualną, nowoczesną stronę wraz ze sklepem internetowym. Ten projekt dał nam szansę na długofalową współpracę z Klientem wchodzącym na rynek internetowy. W dodatku przy współpracy ze znanymi blogerami mogliśmy aktywnie wspierać promocję sklepu internetowego.

Zobacz więcej
tworzenie stron
Pit bull

Dla Pit bull Promotion przygotowaliśmy aż cztery dedykowane sklepy internetowe, w których w łatwy sposób można znaleźć i kupić odzież sportową MMA. To było wymagające zadanie, gdyż musieliśmy wykonać optymalizację uwzględniając bardzo duży ruch użytkowników.

Zobacz więcej
sklepy internetowe
Westa

Dla firmy Westa stworzyliśmy nową stronę internetową. Realizacja polegała na zaprojektowaniu przejrzystej szaty graficznej, implementacji praktycznych modułów, zarówno po stronie użytkownika jak i administratora systemu CMS.

Zobacz więcej
strony www
Grupa Deweloperska Chmara

Dla grupy deweloperskiej Chmara przygotowaliśmy nową stronę internetową. Taką, która odpowiada na potrzeby Klientów i pozostaje w zgodzie z wizerunkiem firmy – poważnego dewelopera, który wybudował i sprzedał już ponad 900 domów

Zobacz więcej
projektowanie sklepów internetowych
Assel

Każdy Klient jest dla nas ważny. Ten jednak jest szczególny – w końcu pracujemy z kultową marką z ponad trzydziestoletnią tradycją. Wykonana strona WWW została wyróżniona przez prestiżowe wydawnictwo Forbes, jako najlepsza strona firmowa w województwie pomorskim.

Zobacz więcej
tworzenie strony internetowej
Skilivigno

Skilivigno – Klient z branży turystycznej, chciał rozwijać działalność w internecie. Stworzyliśmy dla niego stronę internetową z funkcjonalną wyszukiwarką ofert. Dzięki temu turyści mogą z łatwością wyszukać odpowiedni hotel i zaplanować zimowy wypoczynek we Włoszech.

Zobacz więcej
tworzenie sklepów internetowych
Fundacja Marka Kamińskiego

Człowiek, którego nie trzeba przedstawiać – podróżnik, który jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku, a także człowiek o wielkim sercu, który powołał Fundację Marka Kamińskiego. Właśnie na jej potrzeby stworzyliśmy stronę internetową

Zobacz więcej
projektowanie stron internetowych
Best Brands Shop

Sklepy internetowe to nasza specjalność. Dlatego z radością podjęliśmy się nowego zadania i od podstaw zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy serwis Best Brand Shop.

Zobacz więcej
projektowanie stron www
Konsprojekt

Dla firmy projektującej oraz wykonującej hale stalowe wdrożyliśmy stronę internetową prezentującą szeroką ofertę. Konsprojekt zajmuje się wykonawstwem hal przemysłowych od A do Z, wykorzystując inteligentne rozwiązania pozwalające na szybki montaż i najwyższą wytrzymałość.

Zobacz więcej
tworzenie stron
Pożyczkolog

Czasem nasze prace nie ograniczają się tylko do zaprojektowania i wykonania strony. Dla naszego Klienta – właściciela marki Pożyczkolog – przygotowaliśmy precyzyjną porównywarkę internetową szybkich pożyczek, stworzyliśmy logotyp oraz przygotowaliśmy intuicyjny moduł interaktywnego doradcy Klienta.

Zobacz więcej
sklepy internetowe
RiskCE

Zmiana wizerunku firmy to także zmiana strony internetowej. Tak było w przypadku firmy RiskCE, która potrzebowała nowej i funkcjonalnej strony na rynek polski i europejski. Zintegrowaliśmy stronę z zewnętrznym systemem e-mailingowym oraz wdrożyliśmy mechanizmy automatycznych powiadomień, aby Firma posiadała jeszcze lepsze narzędzie do budowania relacji ze swoimi Klientami.

Zobacz więcej
strony www
Polservice Development

Polservice Development to kolejny ważny Klient z branży deweloperskiej. Potrzebował nowej prostej strony internetowej z modułem CMS i taką mu przygotowaliśmy. Tutaj ważne było stworzenie innowacyjnego modułu do zarządzania ofertą.

Zobacz więcej
projektowanie sklepów internetowych
Pakiet Service

Dla firmy Pakiet, która oferuje potężne przemysłowe maszyny przeładunkowe, przygotowaliśmy nową stronę internetową z dedykowanym systemem CMS, który pozwala łatwo zarządzać dowolnymi treściami oraz materiałami graficznymi.

Zobacz więcej
tworzenie strony internetowej
Gold&Chrome

Niektórzy nasi Klienci oferują swoje produkty na całym świecie. Musimy wtedy brać pod uwagę wiele czynników. Tak było w przypadku Gold&Chrome. Ten producent ekskluzywnych podstawek pod smartfony potrzebował nowego logo i sklepu internetowego.

Zobacz więcej
tworzenie sklepów internetowych
Taurus Sea Power

Dla Taurus Sea Power przygotowaliśmy od podstaw nową stronę internetową. Dzięki temu powstał usystematyzowany wirtualny katalog ofertowy, którym można łatwo zarządzać z poziomu dedykowanego systemu CMS. Firma zyskała wizerunkowo, a łatwa dostępność oferty wpłynęła na wyższą sprzedaż.

Zobacz więcej
projektowanie stron internetowych
Kurier BPS

Dla dużego gracza na rynku przesyłek kurierskich przygotowaliśmy lekką, nowoczesną stronę z czytelną grafiką i funkcjonalnym układem. Serwis jest zintegrowany z zewnętrzną bazą danych, co pozwala na szybkie wycenianie przesyłek u różnych przewoźników.

Zobacz więcej
projektowanie stron www
Gwiazda Morza

Ta duża realizacja dla nowo powstałego apart-hotelu obejmowała kompleksową obsługę marketingową, stworzenie nowej strony internetowej, realizację filmów video prezentujących koncepcję inwestycji, wszystkie materiały identyfikacji wizualnej a także realizację szeregu kampanii promocyjnych – zarówno tradycyjnych, jak i internetowych.

Zobacz więcej