Sklepy internetowe

68% europejskich Klientów swoje zakupy zaczyna i kończy w sieci. Na to, czego szukają nie masz wpływu. Na to, czy trafią do twojego sklepu już tak. Tym bardziej masz wpływ na to, czy dokonają w nim zakupu.

W Web24 rozumiemy, jak działa e-commerce. Tworzymy coś więcej niż funkcjonalność. Tworzymy całe doświadczenie Klienta – od momentu gdy dzięki naszym zabiegom marketingowym znajdzie twój sklep, aż do momentu, gdy zadowolony – zakończy transakcję.

W sprzedawaniu liczy się… sprzedaż!

Klienci chcą kupować, Ty chcesz sprzedawać - to oczywiste. Za tymi motywacjami musi jednak iść dobra realizacja całego sklepu i przejrzysta droga prowadząca Klienta przez cały proces zakupu. Dlatego projektujemy każdy sklep od podstaw. Z nami stworzysz wszystkie potrzebne funkcjonalności, ubierzesz je w piękny i użyteczny projekt graficzny i tak przygotujesz poszczególne strony, by jak najlepiej pozycjonować się w Google. Osiągniesz to dzięki współpracy z partnerem, który nie tylko zna się na projektowaniu stron, ale również rozumie wszystkie aspekty sprzedaży internetowej.

Końcowy etap zakupów online nazywa się często „ostatnią milą”. Jest o tyle istotny, że właśnie on zapada w pamięć. Zgodnie z psychologiczną zasadą świeżości, pamiętamy te informacje, które dotarły do nas w ostatniej kolejności, a zatem tym co zapamiętamy nie będzie przyjemny odbiór, ciekawe opisy i duży wybór produktów, lecz problemy z dostawą czy płatnością. Z Web24 zadbasz o ten etap i sam sprawdzisz, jak dobra strona poprawi Twoją sprzedaż.

Wygląd, który zapada w pamięć i… sprzedaje

To jak twój sklep wygląda, to nie tylko kwestia estetyki czy gustu. To przede wszystkim lepsza sprzedaż. Dbamy o to, by projekt był zgodny z trendami, dostosowany do Twoich Klientów i by wspierał sprzedaż na każdym etapie. Dobrze zaprojektowane i czytelne sekcje, idealnie wyeksponowane karty produktów, czytelne buttony i menu, w którym Klient się nie zgubi. To wszystko daje przewagę, którą zyskujesz, gdy twój sklep projektuje ktoś, kto wdrożył i przetestował wiele rozwiązań na rynku.
Właśnie dlatego nasze projekty są ściśle dopasowane do grup docelowych. Co ważne – nasi graficy tworzą ponadczasowe, miłe dla oka i przejrzyste projekty sklepów.

Jak pokazują badania te same funkcjonalności różniące się jednak podaniem, różnie działają na Klientów. Co ciekawe te ładniejsze i bardziej estetyczne oceniane są jako łatwiejsze w użyciu – nawet gdy nie ma rzeczywistej różnicy funkcjonalnej! To co ładne mózg odbiera jako łatwiejsze w użyciu.

Techniczna perfekcja

Ty znasz się na prowadzeniu biznesu, my na technicznej i technologicznej stronie twojego sklepu. Byś mógł spokojnie robić to, co robisz najlepiej, sklepy projektujemy i testujemy tak długo, aż mamy pewność, że nie będą się przytrafiać wypadki przy pracy. Wiemy, że każda awaria, to dla ciebie koszt i straceni Klienci.

To oznacza, że Twój sklep zaprojektujemy z dbałością zarówno o szablon wizualny, jak i o wszelkie funkcjonalności niezbędne dla sprzedaży internetowej i unikalne dla Twojej strony, takie jak: sprawnie działający koszyk, system kodów rabatowych, moduł rekomendacji produktów, panel logowania i rejestracji, konto Klienta, funkcja szybkich płatności online (PayPal, Platnosci.pl, PayU, Dotpay itp.), czy przeliczanie kosztu zamówienia w zależności od formy dostawy.

Dbamy o takie szczegóły, jak możliwość ustawienia różnych atrybutów produktów (takich jak kolor, rozmiar, wielkość etc.), czy możliwość wysyłania powiadomień e-mailowych dotyczących np. przywrócenia do oferty chwilowo niedostępnych towarów.
Możesz nam zgłosić wszystko czego potrzebujesz. Jesteśmy w pełni elastyczni i z przyjemnością zajmiemy się wszelkimi innymi funkcjonalnościami, również tymi niestandardowymi, niespotykanymi w większości istniejących sklepów online.

Dbałość o całościowe doświadczenie użytkownika oznacza, że dokładnie testujemy i badamy wszystkie możliwe scenariusze zakupowe i sugerujemy tylko to, co może poprawić konwersję a w efekcie – sprzedaż.

Szybki sklep, szybka sprzedaż, szybszy… zysk

Cierpliwość jest cnotą, ale w internecie Klienci nie będą jej szlifować. Wiele osób rezygnuje z zakupów w sklepie internetowym gdy nie działa on wystarczająco sprawnie, na przykład zbyt wolno wczytując zdjęcia produktów. Decydując się na nasz projekt możesz być pewien, że Twój sklep zostanie w pełni zoptymalizowany pod kątem sprawnego działania. Przyspieszymy go tak, jak to tylko możliwe, co przełoży się nie tylko na lepsze wrażenia po stronie Klientów, lecz również na lepszą ocenę ze strony wyszukiwarek internetowych.

Sprawne wczytywanie sklepu internetowego będzie jeszcze bardziej istotne w przypadku połączeń wykonywanych poprzez urządzenia mobilne. W takiej sytuacji szybkie działanie sklepu może być czynnikiem kluczowym dla ewentualnego dokonania w nim zakupów. Szybkość działania strony to jeden z czynników wpływających na jej pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. To zaś sprawia, że tym bardziej warto wybrać takie rozwiązanie, które zapewnia odpowiednią prędkość i odpowiednio szybki zysk.

Responsive Checkout to bardzo ciekawe rozwiązanie, które znacząco poprawia doświadczenie użytkownika, automatycznie rozpoznając płeć czy rodzaj karty kredytowej. Mały szczegół, a znacząco wpływa na szybkość transakcji i to, że klient czuje się szczególnie ważny.

Sklep wygodny to sklep wiarygodny

Rozwiązania wygodne i zrozumiałe są postrzegane przez Klientów, jako bardziej funkcjonale i przyjazne. Dlatego do granic możliwości śrubujemy funkcjonalności w projekcie, by działał on idealnie. Pracujemy w modelu, w którym Twojego Klienta stawiamy w centrum. Tworzone przez nas sklepy internetowe są po prostu wygodne w obsłudze. Pilnujemy, żeby wdrożone moduły były łatwo dostępne, a Twoi Klienci mogli bez żadnych problemów z nich skorzystać. Dbamy o to, by każdy element projektu czemuś służył. Nie uznajemy rozwiązań nie posiadających bezpośredniego zastosowania.

Projekt na lata z gwarancją jakości

Rozwój technologiczny wymaga ciągłych zmian. Nie oznacza to jednak, że musisz przeprojektowywać swój sklep co dwa miesiące. My stworzymy go tak, byś zawsze wyprzedzał konkurencję.
Technologia się zmienia, ale sklep internetowy musi cały czas sprzedawać. Dlatego w naszych projektach trzymamy się obowiązujących standardów i bierzemy pod uwagę najnowsze trendy. Odrzucamy przestarzałe rozwiązania i trzymamy się wyłącznie przyszłościowych narzędzi, między innymi uwzględniając zasady responsywności (RWD).
Chcesz zobaczyć przykłady? Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami.

Coraz więcej Klientów robi zakupy w sieci. Coraz więcej przerzuca się przy tym z jednego urządzenia na drugie. Zakupy zaczyna na smartfonie, rozważa na tablecie, a kończy na laptopie. Ważne, by na każdym urządzeniu Twój sklep wyglądał idealnie. O to właśnie dbamy!

To działa i… będzie działać!

Samochody przechodzą crash testy, aktorzy próbują przed premierą miesiącami, a my sprawdzamy każdy sklep, który projektujemy i wdrażamy. Wiemy, że projektowanie sklepów internetowych musi przebiegać tak, aby efekt końcowy był bez zarzutu. Dlatego przed oddaniem projektu tak wszystko sprawdzamy, by mieć pewność, że działa bez zarzutu.

Testujemy przy tym zarówno samo działanie poszczególnych modułów, jak i wygodę korzystania z nich przez użytkowników, aby mieć pewność, że ostateczny projekt nie tylko będzie doskonale wyglądał, lecz również będzie miał bezpośrednie przełożenie na zwiększenie osiąganych przez Ciebie zysków.

Tester oprogramowania to człowiek, którego zadaniem jest jak największe obciążanie systemu. Tworzy on wszelkie możliwe scenariusze, by upewnić się, że bez względu na to co zrobi Twój Klient, zawsze wyjdzie z Twojego sklepu zadowolony.

Działasz międzynarodowo? Żaden problem!

E-commerce nie zna granic. Twoi zagraniczni klienci to da nas nie problem a kolejne ciekawe zadanie. Nasze projekty sklepów internetowych uwzględniają możliwość stworzenia różnych wersji językowych, wraz z funkcją przelicznika walut.

Dostosowanie do SEO

Nawet najlepszy sklep nie będzie sprzedawał, jeśli Klienci do niego nie trafią. Gdy tworzymy sklepy internetowe, dbamy o to, aby spełniały wymagania SEO. Dzięki temu łatwo wypozycjonują się w wyszukiwarce Google. Biorąc pod uwagę, że samo pozycjonowanie jest jedną z najlepszych i zarazem jedną z najmniej inwazyjnych form marketingu internetowego, zdecydowanie jest to atut wart podkreślenia. Po prostu dbamy o wszystko!

Sklepy internetowe z gwarancją

Twój sklep to nasza najważniejsza realizacja. To nie tyko puste słowa. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze projekty i wykonujemy je tak, by móc się nimi chwalić. Dajemy Tobie trzyletnią gwarancję na to, że gotowy sklep internetowy będzie wolny od błędów – zarówno tych związanych z funkcjonalnościami sklepu, jak i tych dotyczących jego bezpieczeństwa.

Dlaczego warto?

Współpracując z nami możesz liczyć na szereg korzyści:

 •     Sklepy internetowe, które tworzymy, są dopasowane do obecnych trendów technologicznych,
 •     Projekt uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i specyfikę Twoich Klientów,
 •     Nad projektem pracuje zespół specjalistów (graficy, programiści, koderzy). Dzięki temu każdy jego element jest dopracowany w najmniejszym szczególe,
 •     Wdrażamy zarówno standardowe, jak i niestandardowe moduły,
 •     Zapewniamy serwery dedykowane i ich stały monitoring,
 •     Wykonujemy dodatkowe wersje językowe wraz z przelicznikami walut, dzięki czemu możesz dokonać ekspansji na nowe rynki,
   

Przykładowe moduły wdrażane w sklepie:

 •     Rejestracja konta Klienta i panel logowania,
 •     Integracje z porównywarkami cen (np. Ceneo, Skąpiec) oraz z Google Merchant Center,
 •     Kody rabatowe, rabaty zbiorcze – w tym rabaty dla całej kategorii lub całego sklepu,
 •     Poziom stanu magazynowego (wraz z integracją z zewnętrznymi systemami zarządzania magazynem),
 •     Integracja z systemami księgowymi (na przykład Symfonia),
 •     Integracja z systemami szybkich płatności (Platnosci.pl, DotPay, Transferuj, PayPal, PayU),
 •     Programy lojalnościowe,
 •     Powiadomienia e-mailowe o kolejnych etapach realizacji zamówienia,
 •     Powiadomienia e-mailowe dotyczące przywrócenia do oferty wcześniej brakującego produktu,
 •     System parametrów produktów (na przykład różne kolory),
 •     Zaawansowane wyszukiwanie produktów w sklepie,
 •     Przeliczanie wartości koszyka w zależności od formy dostawy,
 •     Przelicznik walut,
 •     Wyświetlanie rekomendacji produktowych.
   

Powyższe moduły to jedynie zestaw przykładowy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twój sklep internetowy posiadał inne funkcjonalności, w tym również unikalne, które znacząco odróżnią Twoją stronę od sklepów konkurencji.