Usługi profesjonalne
sklepy internetowe
Strony internetowe

W Web24, od A do Z, to nie puste słowa. My naprawdę po kolei przechodzimy przez wszystkie litery alfabetu przy tworzeniu Twojej strony. Projektowanie stron internetowych to dla nas proces obejmujący zarówno opracowanie profesjonalnego wyglądu, jak i zadbanie o wygodę użytkowania. Nie boimy się przy tym wyzwań, jeśli trzeba wdrożyć niestandardowe funkcje – robimy to.

Zobacz więcej
strony www
Sklepy internetowe

68% europejskich klientów swoje zakupy zaczyna i kończy w sieci. Na to, czego szukają nie masz wpływu. Na to, czy trafią do twojego sklepu już tak. Tym bardziej masz wpływ na to, czy dokonają w nim zakupu.
W Web24 rozumiemy, jak działa e-commerce. Tworzymy coś więcej niż funkcjonalność. Tworzymy całe doświadczenie Klienta – od momentu gdy dzięki naszym zabiegom marketingowym znajdzie twój sklep, aż do momentu, gdy zadowolony – zakończy transakcję.

Zobacz więcej
projektowanie sklepów internetowych
Jakie są najważniejsze etapy realizacji?

Pamiętaj, że działamy od A do Z. A to oznacza, że jesteśmy z Tobą od samego początku. Nasze działania przeprowadzamy w kilku istotnych etapach. Każdy z nich jest ważny i każdy składa się na uzyskiwaną na końcu jakość. Dbamy przy tym o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu efekt końcowy jest dopracowany we wszystkich szczegółach i składa się na serwis, który będzie znacznie przyjaźniejszy od rozwiązań stosowanych przez konkurencję.

Zobacz więcej
tworzenie strony internetowej
Serwery dedykowane i utrzymanie

Przygotowaliśmy już setki stron. Wiemy jednak, że nawet najlepsza realizacja jest zagrożona, jeśli stoi na nietrwałych podstawach. Dlatego nawet, gdy wstępnie rozmawiamy z Klientami o projekcie, sugerujemy sprawdzone serwery. To inwestycja, która naprawdę się opłaca.

Zobacz więcej
tworzenie sklepów internetowych
Marketing internetowy

Twoi Klienci każdego dnia w pole wyszukiwarki Google wpisują różne zapytania. Wielu z nich szuka właśnie tego, co możesz im zaoferować. Bardzo ważne jest, aby znaleźli Ciebie w pierwszych wynikach wyszukiwania – inaczej trafią do konkurencji

Zobacz więcej
projektowanie stron internetowych
Identyfikacja wizualna

To co ładne, nie tylko cieszy oko, ale i lepiej sprzedaje. Zwłaszcza jeśli ładne oznacza spójną identyfikację wizualną.

Zobacz więcej
O firmie
Kim jesteśmy?

Web24 to pełnowymiarowy Software House i profesjonalna agencja interaktywna zajmująca się kompleksowym tworzeniem stron i serwisów internetowych na indywidualne zamówienie. To oznacza, że nasz zespół nie tylko zaprojektuje stronę czy sklep internetowy, ale pomoże ją wypozycjonować i doradzi jak najlepsze rozwiązania. Wie o tym już 200 Klientów, którym pomogliśmy zbudować wizerunek i odnieść sukces.

Zobacz więcej
Kto będzie realizował projekt?

Web24 to zgrany zespół specjalistów. Każdy ma spore doświadczenie w swojej dziedzinie. Eksperci razem tworzą zgraną grupę, uzupełniając się swoimi umiejętnościami. To właśnie sprawia, że strona, którą stworzymy, będzie w pełni funkcjonalna i użyteczna, a jej elementy będą ze sobą współgrały. Każdy projekt, każda realizacja stron internetowych to proces. Na każdym jego etapie potrzebne są inne umiejętności.

Zobacz więcej
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Web24 to Software House i agencja interaktywna. Nasz zespól stworzy dla Ciebie serwis, sklep lub portal internetowy działający w każdym calu. Po prostu technologicznie idealny! Projektowanie stron internetowych to sztuka, którą uprawiamy od 10 lat. Twój projekt zrealizujemy od A do Z. Przygotowujemy dokumentację, projektujemy, wdrażamy, pozycjonujemy i wspieramy. Projektowanie stron, sklepów i serwisów to nie wszystko. Staramy się poznać Twoje potrzeby i proponujemy kompleksowe usługi, obejmujące przygotowanie aplikacji internetowych, marketing i szereg innych, wzajemnie uzupełniających się usług.

Zobacz więcej
Dlaczego my?

Znajdziesz wiele firm, które wykonują strony WWW, sklepy internetowe i aplikacje webowe. My podchodzimy do tematu inaczej – nie ograniczamy się do samego wykonania. Szukamy dla Ciebie nowych, unikalnych pomysłów i optymalizujemy każde wdrożone rozwiązanie. Tworzenie stron internetowych traktujemy jak sztukę, a za gotowe serwisy czujemy się w pełni odpowiedzialni. Efekt? Masz pewność, że w razie potrzeby wdrożymy wszelkie niezbędne modyfikacje, wynikające np. ze zmian w usługach zintegrowanych z Twoją stroną WWW. Twoja strona to NAPRAWDĘ nasza najważniejsza realizacja.

Zobacz więcej
Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wierzymy w to, że biznes to nie tylko tabelki ale przede wszystkim ludzie i konkretne działania na rzecz społeczności. Dlatego od samego początku swego istnienia Web24 wspiera Fundację Marka Kamińskiego – organizację pomagającą niepełnosprawnym dzieciom spełniać ich marzenia.

Zobacz więcej
Doceniają nas

Najważniejsi są dla nas Klienci i ich zaufanie, ale nie ukrywamy, że nagrody też cieszą. A tych w  trakcie ponad dekady funkcjonowania Web24 zdobyło wiele, między innymi nominację do Pomorskiego Gryfa Gospodarczego czy wyróżnienie od miesięcznika Forbes dla jednej z naszych realizacji: „Najlepsza strona firmowa w województwie pomorskim”.

 

Zobacz więcej