Jakie są etapy realizacji?

Pamiętaj, że działamy od A do Z. A to oznacza, że jesteśmy z Tobą od samego początku. Nasze działania przeprowadzamy w kilku istotnych etapach. Każdy z nich jest ważny i każdy składa się na uzyskiwaną na końcu jakość. Dbamy przy tym o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu efekt końcowy jest dopracowany we wszystkich szczegółach i składa się na serwis, który będzie znacznie przyjaźniejszy od rozwiązań stosowanych przez konkurencję.

Wszystkie etapy pracy uwzględniają Twoje indywidualne potrzeby oraz specyfikę Twojej branży i Twoich Klientów. Każdy z wdrażanych modułów jest dokładnie przemyślany, a jego wdrożenie poparte mocnymi argumentami na rzecz takiego, a nie innego rozwiązania technicznego.

Gwarantujemy przy tym wszystkim pełen profesjonalizm i wysoką jakość. Możesz też być pewny co do unikalności zastosowanych rozwiązań. Tworzymy dokładnie to, czego potrzebujesz dla budowy przewagi technologicznej i wizerunkowej.

Etap 1. Dokumentacja techniczno – funkcjonalna, makiety, procesy

Tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od przygotowania pełnej dokumentacji, w ramach której opisane są wszystkie niezbędne moduły. Przygotowujemy także schematy funkcjonalne dla wszystkich podstron, oddzielnie dla wersji wyświetlanej na komputerze stacjonarnym, smartfonie i tablecie.

Właśnie na tym etapie dokonujemy pełnej analizy przyjętych założeń i w oparciu o doświadczenie zebrane w trakcie projektowania kilkuset stron WWW sugerujemy ewentualne modyfikacje oraz zastosowanie konkretnych rozwiązań technologicznych.

Starannie przygotowany projekt to fundament, dzięki któremu dalsze etapy tworzenia strony przebiegają sprawnie, a gotowa strona jest perfekcyjna wizualnie i funkcjonalnie. Usprawnia również komunikację w przypadku ewentualnych modyfikacji wcześniejszych założeń. Ponadto przygotowane na tym etapie makiety znacznie przyspieszają i usprawniają dalsze prace.


 
Widok przykładowej makiety strony internetowej.

Etap 2. Koncepcja kreatywna i indywidualna szata graficzna

Na tym etapie tworzymy nowoczesny projekt graficzny dla Twojej strony WWW, zarówno dla jej wersji desktopowej, jak i mobilnej. Co ważne, uwzględniamy przy tym zarówno wygląd strony, jak i jej użyteczność. Dzięki temu będzie ona w stu procentach przyjazna dla Twoich Klientów.

Dbamy o to, by opracowywany projekt strony WWW był zgodny ze światowymi trendami i w pełni innowacyjny – tak, aby mógł służyć całymi latami. Nie zapominamy przy tym, że istotne są strony mobilne, więc całość jest zgodna z technologią RWD.

Gotowy projekt charakteryzować będą:

 •      czytelna struktura
 •      koncepcja graficzna dopasowana do specyfiki branży,
 •      wyeksponowanie kluczowych elementów,
 •      właściwie wkomponowana typografia,
 •      łatwy i intuicyjny dostęp do poszczególnych sekcji,
 •      prosta nawigacja oraz nacisk na użyteczność serwisu.

Zastosujemy kluczowe mechanizmy:

 •      system dokładnej tematycznej prezentacji,
 •      model spójności wizerunkowej marki,
 •      system zarządzania treścią – CMS, który będzie przygotowany w oparciu o autorskie, sprawdzone rozwiązania, co w przyszłości skutecznie zapewni pewną        kontrolę nad publikacjami.
   

Widok z etapu projektowania szaty graficznej.

Etap 3. Cięcie szaty graficznej do HTML, CSS i JavaScript

Na tym etapie tworzymy kod źródłowy, dzięki któremu wcześniej przygotowany projekt strony internetowej zostaje przetworzony do postaci prawidłowo działającego serwisu internetowego. Dbamy przy tym o prawidłowe wyświetlanie nie tylko na różnych urządzeniach, ale i we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych.

W trakcie tworzenia stron sięgamy po najnowocześniejsze technologie, a jakość naszej pracy potwierdzamy za pomocą zewnętrznych narzędzi, takich jak m.in. Google Developers. Pilnujemy też, by gotowe strony były zarówno wydajne, jak i zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania.


 
Powyższa statystyka odpowiada na pytania za pomocą jakich urządzeń, systemów operacyjnych czy przeglądarek internauci łączą się z siecią.

Etap 4. Autorski panel aplikacji CMS wraz z modułami

Przygotowując system zarządzania treścią (CMS) stosujemy silnik Now Interactive CMF (Content Management Framework). Jest to jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w swojej klasie, stanowiące jakość samą w sobie. Dzięki temu panel zarządzania treścią, który jest dołączony do Twojej strony jest wygodny w użyciu i zapewnia wszystkie niezbędne funkcjonalności, a Ty możesz swobodnie rozbudowywać swój serwis WWW.

Jako jedni z pierwszych w Polsce stworzyliśmy system CMS, który pod względem wyglądu i prostoty obsługi można porównać do Microsoft Windows. Co ważne, można z niego swobodnie korzystać za pomocą dowolnej spośród popularnych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Safari).

Podstawowa wersja naszego systemu CMS zawiera wymienione poniżej moduły, dzięki którym możesz swobodnie zarządzać treścią na stronie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wdrożyć unikalne moduły, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Podstawowe moduły:

 •      moduł artykułów – podstawowe publikacje,
 •      moduł nielimitowanych galerii Lightbox,
 •      kontener mediów – menadżer wszystkich plików dokumentowych oraz multimediów wraz z automatycznym skalowaniem zdjęć wykonanych dowolnym aparatem       cyfrowym; moduł zawiera opcję dodawania półprzezroczystego znaku wodnego,
 •      moduł SEO – wspomaganie pozycjonowania,
 •      moduł konfiguracyjny aplikacji
 •      panel administracyjny – intuicyjny interfejs wraz z mechanizmem wizualnym prezentacji zintegrowanych podstron na bazie miniatur


Poniżej przedstawiamy widoki z panelu administracyjnego aplikacji CMS:


 


 

Autorski CMS, to nie tylko hasło. Nasze panele administracyjne CMS, są wykonywane w sposób autorski ponieważ zyskujesz:

 •      bezpieczeństwo, kod źródłowy jest pisany przez ograniczoną ilość doświadczonych programistów i nie jest nigdzie publicznie udostępniony,
 •      niezawodność działania, jakość kodu jest monitorowa przez dział kontroli (Code Review) oraz kod jest pisany w oparciu na najlepsze narzędzia technologiczne, które eliminują do minimum błędy wynikające z czynnika ludzkiego,
 •      skalowalność, kod jest pisany zgodnie ze sztuką przez co nie występuje ryzyko związane z brakiem możliwości rozwoju wdrożenia o dodatkowe funkcjonalności,
 •      brak długu technologicznego, kod jest pisany w oparciu o najnowsze dostępne technologie oraz biblioteki,
 •      brak przeciążeń oraz szybkość działania, kod nie posiada zbędnych zapisów,
 •      jakość potwierdzoną zewnętrznymi audytami, kod jest dostosowany do najważniejszych wytycznych dotyczących zgodności ze sztuką oraz optymalizacji – np. zewnętrzne audyty Google (osiąga maksymalne wyniki),
 •      indywidualny graficzny panel administracyjny, brak zbędnych funkcji, dzięki temu jest intuicyjny w obsłudze jak najbardziej popularne portale globalne,
 •      prosty interfejs użytkownika, obsługa myszką komputerową na podstawie miniatur graficznych, edycja treści oraz zdjęć jak w MS Word – praktycznie nie wymaga szkolenia,
 •      36 miesięcy gwarancji do każdego wdrożenia,
 •      szereg modułów dodatkowych w standardzie: moduł edycji zdjęć (mini Photoshop), moduł SEO, uprawnień użytkowników do wybranych elementów, logów działania systemu, kopii zapasowych, konfiguracyjny CMS, kontener mediów,
 •      pełną kontrolę nad zawartością strony, możliwość samodzielnego dodawania nowych podstron oraz dowolnej edycji każdej podstrony bez dodatkowych opłat jednorazowych lub miesięcznych,
 •      pewność potwierdzoną ponad 700 wdrożeń również międzynarodowych, największa wykonana strona zawiera ponad 6 000 000 unikalnych  podstron, nasze wdrożenia są codziennie odwiedzane przez setki tysięcy użytkowników,
 •      przejrzystość kodu źródłowego, który nie jest „ukryty”,
 •      dane dotyczące bardzo szczegółowych informacji w zakresie kto odwiedza jego stronę oraz co dokładnie na niej wykonuje,
 •      dzięki autorskiej technologii stron WWW jesteśmy w stanie wykonać praktycznie nieograniczony serwis WWW.

Etap 5. Integracja pociętych szablonów graficznych z CMS

Gdy zaakceptowana szata graficzna została „pocięta” do HTML / CSS / JavaScript oraz prowadzone równolegle prace nad aplikacją CMS zostały zrealizowane następuje etap integracji, w którym łączymy koncepcję graficzną z warstwą technologiczną CMS.

Etap 6. Konfiguracja serwisu na środowisku serwerowym

Oprócz wykonania serwisu proponujemy również usługi serwerowe, które zapewnią łatwe i bezproblemowe funkcjonowanie serwisu. W ramach usługi hostingowej gwarantujemy przestrzeń na serwerze dedykowanym wraz z administracją oraz monitoringiem 24h/7.

W momencie wdrożenia szerokiej strategii marketingowej np. wzmożone działania promocyjne serwisu w Internecie lub Telewizji, jesteśmy gotowi do migracji usługi na serwery o znacznie większej wydajności. Czas migracji nie będzie trwał dłużej niż 24h. Podczas migracji użytkownikom gwarantujemy nieprzerwany dostęp do serwisu.

Etap 7. Testy odbiorcze

W ramach wdrożenia wykonamy następujące testy:

 •      Bezpieczeństwa, walidacji danych
 •      Wydajności, optymalizacji oraz niezawodności
 •      Spójności widoków w popularnych producentach przeglądarek

Wszystko po to, żeby serwis działał bez zarzutu na każdej płaszczyźnie.

Jakie są gwarancje?

Dla każdego zlecenia podpisujemy umowę, w której udzielamy 36 miesięcznej bezpłatnej gwarancji dla kompleksowego wdrożenia. Współpracując z nami dostaniesz coś znacznie więcej niż gwarancję na wszystkie wdrożone usługi. Coś co nas zdecydowanie wyróżnia na tle innych firm to jakość świadczonych usług i jednostkowe, unikalne podejście do każdego realizowanego projektu. Serwis, który przygotujemy spełni wszystkie firmowe cele i będzie ściśle dopasowany do potrzeb.

Gwarancja jest kompleksowa i obejmuje wszystko, co wdrożyliśmy.

Dodatkowo oferujemy:

 •      Jasne i przejrzyste zasady współpracy
 •      Wygodne i niezmienne zasady rozliczeń
 •      Pewność zrealizowania zlecenia zgodnie z przyjętym harmonogramem
 •      Przeniesienie praw autorskich do szaty graficznej oraz udzielenie wieczystej licencji dla systemu CMS. W przyszłości brak dodatkowych opłat za korzystanie z aplikacji CMS.