Jak tworzymy strony WWW wysokiej jakości?


W Web24, od A do Z, to nie puste słowa. My naprawdę po kolei przechodzimy przez wszystkie litery alfabetu przy tworzeniu Twojej strony. Projektowanie stron internetowych to dla nas proces obejmujący zarówno opracowanie profesjonalnego wyglądu, jak i zadbanie o wygodę użytkowania. Nie boimy się przy tym wyzwań, jeśli trzeba wdrożyć niestandardowe funkcje – robimy to.

Od A do Z to jedno, na tip top, to drugie! Pracę wykonujemy systematycznie i zgodnie z precyzyjnym planem. Zaczynamy od przygotowania dokumentacji uwzględniającej wszystko, czego oczekujesz po gotowym projekcie. Żeby się tego dowiedzieć, po prostu rozmawiamy. I odpowiadamy na Twoje pytania. Nasi Klienci wiedzą, że mogą liczyć, że odpowiemy na każdy mail. I na każdy telefon. Na podstawie precyzyjnej dokumentacji tworzymy makiety poszczególnych podstron i opisujemy ich sposób działania.

Następnie projektowanie strony WWW wchodzi w drugi etap, w trakcie którego wykonywane jest projektowanie graficzne – tworzymy indywidualną szatę graficzną, dopasowujemy elementy, wykonujemy pracę kreatywną. Gdy ta będzie gotowa, projektowanie WWW wchodzi w etap trzeci, w ramach którego szablon graficzny jest cięty i przekształcany w kod HTML, CSS i JavaScript. Na końcu tworzenie strony dochodzi do etapu czwartego, w ramach którego wdrażane są indywidualne moduły i funkcjonalności, a całość zostaje zintegrowana z autorskim systemem CMS. Przy czym u nas autorski oznacza przede wszystkim bezpieczny.

Ładna strona to za mało. Musi być też funkcjonalna

Graficy, którzy będą pracować nad Twoją stroną stawiają na unikalność. Wiedzą przy tym, że w Internecie, poza estetyką, liczy się także czytelność. Łączą jedno z drugim, dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie wyglądać naprawdę oryginalnie, a jednocześnie każdy bez większego kłopotu znajdzie na niej dokładnie to, czego będzie szukać. Korzystamy przy tym z najlepszych standardów branżowych. Inne rozwiązania sprawdzają się w e-commerce. Inne w serwisach firmowych. Jeszcze inne na landing page’ach. Na szczęście w każdym z tych obszarów mamy doświadczenie. Oczywiście pamiętamy przy tym o dopasowaniu stylu graficznego do specyfiki Twoich odbiorców. Dzięki temu Twój serwis internetowy tym bardziej zapadnie im w pamięć!

Funkcje, których potrzebujesz. Tylko tyle i aż tyle!

Każdy projekt strony internetowej przygotowujemy z myślą o tym, by spełniał pokładane w nim oczekiwania. Jeżeli potrzebujesz niestandardowej funkcji – przygotujemy ją. A może konieczne jest uruchomienie integracji z zewnętrznymi usługami? Przygotujemy wszystko, co będzie potrzebne. Dzięki nam Twój serwis internetowy będzie działać dokładnie tak, jak powinien. Przygotuj się – czasem nawet będziemy cię odwodzić od pomysłów, które mogą być zbędne. Każda strona to nasza najważniejsza realizacja. Chcemy, żebyś dostał to, czego potrzebujesz Ty i Twoi Klienci.

Strona przyjazna dla SEO. Strona dobra dla biznesu

Dbamy, aby projektowanie serwisu WWW odbyło się zgodnie z wymogami stawianymi przez wyszukiwarki. Budowa strony internetowej tworzonej przez nasz zespół uwzględnia wszelkie elementy niezbędne dla poprawy widoczności w wyszukiwarce, a w razie potrzeby może być dodatkowo modyfikowana z myślą o SEO. Jesteśmy przy tym konsekwentni i dbamy by być zawsze na bieżąco. To co jest w Twoim interesie, jest również w naszym, dlatego śledzimy wszelkie zmiany w algorytmach Google’a. A jest ich dużo.

Nowoczesność w każdym calu

Pamiętamy, że projektowanie stron WWW powinno uwzględniać zmieniające się wymagania techniczne. Skoro tak – sięgamy po najnowsze rozwiązania, pilnujemy zgodności ze standardami, unikamy ślepych uliczek. Krótko mówiąc pilnujemy, żeby Twoja strona internetowa całymi latami mogła satysfakcjonować Twoich Klientów, a pod względem funkcjonalności była krok dalej, aniżeli konkurencja.

Dbamy o użyteczność

Wykonywanie stron WWW nie może ograniczać się tylko do strony technicznej. Pamiętamy o tym i proces projektowania przeprowadzamy w taki sposób, aby uwzględniał możliwe zachowania
i reakcje użytkowników. Analizujemy co może stanowić dla niego przeszkodę i eliminujemy tego typu problemy. Sprawdzamy co może stanowić pomoc – i sugerujemy odpowiednie modyfikacje.

Pełna optymalizacja. Pod każdym względem

Słowo optymalny i optymalizacja odmieniamy przez wszystkie przypadki. Optymalny dla Ciebie i Twoich Klientów. Zoptymalizowany pod SEO i boty Google’a. Optymalny pod względem liczby funkcjonalności. I optymalnie wyceniony. Dbamy, aby wykonywane przez nas serwisy były zoptymalizowane pod każdym względem. Projektowanie stron WWW przeprowadzamy z uwzględnieniem ich wydajności, dzięki czemu minimalizujemy stopień obciążenia serwera, a same strony ładują się możliwie szybko, tak w wersjach przeznaczonych na komputery stacjonarne, jak i na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu korzystanie z gotowej strony jest w pełni płynne i wygodne! A to jeden z warunków prowadzenia dobrego biznesu.

Desktop i mobile

Twoi Klienci coraz częściej przeglądają Internet przy użyciu urządzeń mobilnych. Dlatego też dbamy o to, by wykonywane przez nas strony perfekcyjnie działały na każdym ekranie, niezależnie od tego, czy będzie znajdował się on w laptopie, tablecie, czy może smartfonie. Wykorzystujemy przy tym technologię Responsive Web Design (RWD), co zapewnia płynne dostosowanie się strony do konkretnego sprzętu używanego przez internautę. To ważne, bo trendy są nieubłagane. Twoi Klienci mają swoje nawyki. Rozpoczynają czasem poszukiwania na jednym urządzeniu, kończą na drugim. I chcą bez problemu odnajdywać to, co ważne na smartfonie, tablecie czy notebooku.

Sklepy internetowe to też nasza specjalność

Wykonywanie stron internetowych w naszym wydaniu to nie tylko budowanie stron firmowych, to także tworzenie sklepów. Powierzając to zadanie właśnie nam, możesz liczyć na wdrożenie integracji z porównywarkami cen, systemami płatności, czy kontrolą stanu magazynowego. Potrzebujesz jeszcze innej funkcji? Powiedz nam o tym – chętnie przyjmiemy wyzwanie!

Rozwiązania niestandardowe

Serwisy internetowe kojarzą się głównie ze stronami firmowymi, sklepami, czy portalami. Serwisem może być jednak także na przykład system CRM, czy innego typu aplikacje internetowe. Potrzebujesz takowego? Zgłoś się do nas – wykonamy projekt i wdrożymy go!

Nie boimy się dużych wyzwań

Mamy za sobą różne realizacje. W tym bardzo, bardzo duże. I te mniejsze. Każda jest jednak dla nas ważna.

Gwarantujemy, że to działa!

Wierzymy w nasze rozwiązania. A najwyższym wyrazem tej wiary jest gwarancja, jaką dajemy na nasze serwisy. Tworzymy strony internetowe tak, żebyśmy mogli być z nich dumni. Zależy nam na długiej współpracy. Dlatego też sprawdzamy każdy, nawet najdrobniejszy szczegół i udzielamy 3 lat gwarancji na funkcjonowanie strony. Czujemy się odpowiedzialni za jej jakość i pilnujemy, by była zgodna z tym, czego oczekujesz.