Pomorski Gryf Gospodarczy 2010

W roku 2010 marka Web24 została wyróżniona nominacją do nagrody „Pomorskiego Gryfa Gospodarczego 2010”. O uzyskanie tego tytułu starały się firmy, które jednocześnie wykazywały doskonałe wyniki finansowe i swoją działalnością kształtowały dobry wizerunek Pomorza.

Firma Web24 mogąc pochwalić się dbałością o perfekcję w wykonywanych projektach stron internetowych i wspieraniem inicjatyw społecznych, takich jak Fundacja Marka Kamińskiego, znakomicie wpisała się w formułę konkursu i została wyróżniona nominacją do nagrody głównej w kategorii mikroprzedsiębiorstwa.

Konkurs ma na celu promocję przedsiębiorczości i rozwoju aktywności gospodarczej pomorskich firm, a także upowszechnianie dobrych praktyk, poprzez pokazywanie wzorcowych firm. Laureaci konkursu są również promowani do ogólnopolskich nagród gospodarczych i biznesowych.

Z tej nominacji cieszymy się tym bardziej, że stanowi ona potwierdzenie naszej reputacji i tego, że dobrze postrzegają nas nie tylko nasi Klienci, ale i instytucje Państwowe. Czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy!