Nagrody

Nagrody są miłe – przyznajemy to. Najważniejszą jest poczucie dobrze wykonanego zadania. Czujemy się nagrodzeni gdy dobrze przygotowany projekt skutkuje realizacją, która przynosi zysk. Nagrodą jest sukces naszych Klientów osiągnięty dzięki naszej rzetelnej pracy. Czasem jednak mamy okazję cieszyć się podwójnie – kiedy dodatkowo doceni nas organizacja z zewnątrz. Cieszą więc nagrody Forbes czy nominacja do Pomorskiego Gryfa Gospodarczego. Zwłaszcza, że są to wyróżnienia nie tylko dla nas, ale i dla naszych Klientów!

sklepy internetowe
Pomorski Gryf Gospodarczy 2018

W tym roku, już po raz drugi zostaliśmy finalistą Nagrody Pomorskiej „Gryfa Gospodarczego 2018” – najważniejszej nagrody dla przedsiębiorców w województwie pomorskim.

Zobacz więcej
strony www
Nominacja do nagrody Lidera PPNT

Plebiscyt Lidera PPNT jest corocznym wydarzeniem, organizowanym przez Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni dla wszystkich firm parkowych.

 


 

Zobacz więcej
projektowanie sklepów internetowych
e-Diamenty Forbes

Miesięcznik gospodarczy Forbes uznał wykonaną przez nas stronę internetową assel.pl za najlepszą stronę firmową w województwie pomorskim.

 

Zobacz więcej
tworzenie strony internetowej
Pomorski Gryf Gospodarczy 2010

W roku 2010 marka Web24 została wyróżniona nominacją do nagrody „Pomorskiego Gryfa Gospodarczego 2010”. O uzyskanie tego tytułu starały się firmy, które jednocześnie wykazywały doskonałe wyniki finansowe i swoją działalnością kształtowały dobry wizerunek Pomorza.

Zobacz więcej