Kim jesteśmy?

Web24 to pełnowymiarowy Software House i profesjonalna agencja interaktywna zajmująca się kompleksowym tworzeniem stronserwisów internetowych na indywidualne zamówienie. To oznacza, że nasz zespół nie tylko zaprojektuje stronę czy sklep internetowy, ale pomoże ją wypozycjonować i doradzi jak najlepsze rozwiązania. Wie o tym już 200 Klientów, którym pomogliśmy zbudować wizerunek i odnieść sukces w sieci.

Web24 to miejsce, które tworzą ludzie – nasz zespół i Klienci. Marka istnieje nieprzerwanie od 2008 roku i od tego czasu stała się jednym z najbardziej rozpoznawanych podmiotów interaktywnych w województwie pomorskim. Całym przedsięwzięciem kieruje Tomasz Koszlak, założyciel 5 firm z branży internetowej, działający w IT od 2004 roku. Tomasz trzyma rękę na pulsie i śledzi bieżące trendy technologiczne.

Powiedz czego potrzebujesz – my to zrobimy!

Twój projekt to nasza najważniejsza realizacja. Zawsze! Naszą specjalizacją są innowacyjne projekty tworzone na indywidualne zamówienie. Działamy tu i teraz, ale tworzymy z myślą o działaniu przez lata. Dlatego proponujemy Tobie  rozwiązania zgodne zarówno z obecnymi trendami, jak i prognozami na przyszłość.

Biznes tworzy się wspólnie. Dlatego rozmawiamy, ustalamy i badamy Twoje potrzeby. Potrafimy też szczerze powiedzieć, kiedy czegoś nie potrzebujesz. Naszym Klientom proponujemy rozwiązania zgodne zarówno z obecnymi trendami, jak i prognozami na przyszłość. Przede wszystkim jednak jesteśmy elastyczni wobec Twoich sugestii.

Tworzymy portale i sklepy internetowe, które za każdym razem są idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. Korzystając z naszych projektów zyskasz stronę nowoczesną, wydajną i w stu procentach funkcjonalną. Taką, która będzie działać zgodnie z Twoim pomysłem.

200 Klientów, 700 projektów

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz start-up, dużą firmę, czy może odpowiadasz za stronę instytucji publicznej – Twój projekt to nasza najważniejsza realizacja. Czujemy się odpowiedzialni za sukces Twojego biznesu. Dowód? Współpracowaliśmy z ponad 200 Klientami. Wielu z nich poszerzało współpracę, dzięki czemu wykonaliśmy razem ponad 700 projektów.