Fundacja Marka Kamińskiego

Człowiek, którego nie trzeba przedstawiać – podróżnik, który jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku bez pomocy z zewnątrz, a także człowiek o wielkim sercu, który powołał Fundację Marka Kamińskiego. Właśnie na jej potrzeby stworzyliśmy stronę internetową.

W ramach wsparcia Fundacji Marka Kamińskiego, która od 1996 roku pomaga chorym dzieciom i młodzieży w pokonywaniu barier i realizacji marzeń, przygotowaliśmy nową stronę informacyjną. Strona spełnia rolę wizerunkową i pomaga prezentować działania Fundacji, oraz pozyskiwać sponsorów. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść wkład w tę wspaniałą inicjatywę.
 

Niejednokrotnie doświadczyliśmy, że dla pracowników Web24.com.pl nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalizm i wiedza jaką firma posiada doprowadziła do utworzenia projektów przejrzystych dla użytkowników, całkowicie spełniających nasze oczekiwania. Wkład firmy nie ogranicza się jedynie do realizacji stron internetowych, cały czas możemy liczyć na wsparcie techniczne ze strony Web24.com.pl

Agnieszka Leśniewska – Szefowa projektów Fundacji Marka Kamińskiego