Energa S.A.

Dla jednego z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce wykonaliśmy serwis WWW o tematyce innowacyjnej energetyki - ActaEnergetica.org, który zrzesza inżynierów Energii oraz profesorów Politechniki Gdańskiej.

Realizacja serwisu była ciekawym wyzwaniem. Nie chodziło po prostu o przeniesienie jeden do jednego papierowego kwartalnika do sieci. Od podstaw stworzyliśmy czytelną nawigację strony w dwóch wersjach językowych. Dodaliśmy zaawansowana wyszukiwarkę. Dzięki temu zainteresowani mogą znaleźć treści o innowacyjnej energetyce łatwiej i szybciej. Sam zarządzający dostał czytelny system CMS i łatwo zarządza publikacjami wydawnictwa.
 

Ważnym dla nas elementem był wysoki poziom zaangażowania przedstawicieli Web24 w realizowany projekt. Dzięki temu, oraz dzięki sprawnej komunikacji ostateczny efekt pracy spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Serwis stworzony przez Web24 dla Kwartalnika Naukowego Energetyków „Acta Energetica” jest sprawnie działającym, nowoczesnym i estetycznym narzędziem, które pozwala redakcji naszego czasopisma lepiej je promować i docierać z przekazem do odbiorców.

Kamil Jeleński – Dyrektor Wydziału Zarządzania Majątkiem Strategicznym Energa S.A.