Nasze realizacje

WYDAWNICTWO SZKOLNE PWN

W 2013r. uruchomiliśmy Oficjalny Serwis Wydawnictwa Szkolnego PWN - Warszawa. Współpracę z WszPWN rozpoczęliśmy 2010r. przy realizacji Akademii Maturalnej PWN. Aktualną produkcję wyróżnia zaawansowany mechanizm Centralnej Autoryzacji użytkowników serwisu.

WYDAWNICTWO SZKOLNE PWN WYDAWNICTWO SZKOLNE PWN

STENA LINE

Dla najbardziej rozpoznawalnego w Europie przewoźnika promowego stworzyliśmy w 2011 r. aplikację interaktywną, której zadaniem jest budowanie trwałych relacji z partnerami firmy. Od tamtej pory jesteśmy odpowiedzialni za utrzymanie aplikacji na serwerze internetowym.

STENA LINE STENA LINE

GWIAZDA MORZA

W 2011 r. zapoczątkowaliśmy stałą obsługę nowo budowanego Apart Hotelu. Prace wykonaliśmy kompleksowo – rozpoczęliśmy od przygotowania ogólnej koncepcji. Podążając w wyznaczonych kierunkach, stworzyliśmy dwa serwisy internetowe z aplikacjami CMS oraz spot reklamowy. Realizowaliśmy sezonowe kampanie promocyjne za pośrednictwem zaawansowanych narzędzi internetowych, a także w oparciu o tradycyjne techniki przekazu.

GWIAZDA MORZA GWIAZDA MORZA

HOSSA

Na potrzeby jednego z największych pomorskich deweloperów zbudowaliśmy w 2011 r. serwis internetowy poświęcony tematyce budownictwa oraz wyposażenia loftów.

HOSSA HOSSA

AKADEMIA MATURALNA PWN

W 2011 r. rozpoczęliśmy współpracę z Wydawnictwem Szkolnym PWN. Projektem otwierającym była realizacja portalu internetowego z e-księgarnią dla maturzystów. Na potrzeby kompleksowej produkcji opracowaliśmy identyfikację wizualną z logotypem projektu.

AKADEMIA MATURALNA PWN AKADEMIA MATURALNA PWN

MŁODE MIASTO GDAŃSK

Na potrzeby nowej koncepcji zagospodarowania gdańskich terenów stoczniowych rozpoczęliśmy w 2011 r. współpracę z firmą Drewnica Development. Wykonaliśmy szczegółową wizualizację architektoniczną 3D proponowanej inwestycji. W ramach stałej obsługi firmy produkujemy systematycznie materiały reklamowe dla koncepcji Shipyard City Gdansk.

MŁODE MIASTO GDAŃSK MŁODE MIASTO GDAŃSK

FUNDACJA MARKA KAMIŃSKIEGO

Współpracę z fundacją prowadzoną przez światowej sławy polarnika rozpoczęliśmy w 2009 r. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy aplikację CMS działającą w ramach oficjalnego serwisu internetowego.

FUNDACJA MARKA KAMIŃSKIEGO FUNDACJA MARKA KAMIŃSKIEGO

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

W 2010 r. rozpoczęliśmy współpracę produkcją serwisu internetowego - HAL2010. Stała obsługa obejmuje bieżące aktualizacje wraz z administracją serwera internetowego.

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

SPECIAL TRIPS

W 2009 r. podjęliśmy współpracę z biurem podróży specjalizującym się w turystyce luksusowej. Stworzyliśmy identyfikację wizualną firmy wraz z serwisem internetowym. Stała obsługa obejmuje bieżące aktualizacje wraz z utrzymaniem serwisu WWW na wirtualnym serwerze.

SPECIAL TRIPS SPECIAL TRIPS

ARCHIPLAN

Dla gdyńskiej pracowni projektowej - biura architektonicznego w 2012 r. zaprojektowaliśmy serwis internetowy z aplikacją CMS. Na bieżąco administrujemy serwerem WWW.

ARCHIPLAN ARCHIPLAN

DOM OLIWSKI

Od 2010 r. współpracujemy z deweloperem. Przygotowaliśmy identyfikację wizualną prowadzonej przez niego inwestycji, opracowaliśmy materiały reklamowe oraz stronę internetową z CMS. Wspieramy Klienta w zakresie aktualizacji strony WWW wraz z utrzymaniem na serwerze.

DOM OLIWSKI DOM OLIWSKI

ORLEX GNIEWINO

W ramach działań na rzecz dewelopera od 2005 r. wykonaliśmy sześć tematycznych serwisów interaktywnych dotyczących inwestycji budowlanych, przeprowadziliśmy także rewizje oficjalnej strony internetowej. Współpraca obejmuje pomoc techniczną w zakresie rozwiązań IT.

ORLEX GNIEWINO ORLEX GNIEWINO

GRUPA TRAVEL - APLIKACJA B2B

Autorski projekt zrealizowany w 2008r. Wymiana danych księgowych drogą elektroniczną pomiędzy Grupą Travel a partnerami, takimi jak Grupa Lotos S.A. to główne założenia interaktywnej aplikacji "e-faktura".

GRUPA TRAVEL - APLIKACJA B2B GRUPA TRAVEL - APLIKACJA B2B

ZNAJDŹ APARTAMENT

Dla Gwiazdy Morza w 2012 r. wykonaliśmy interaktywną prezentację apartamentów w obiekcie hotelowym. Dzięki połączeniu technologii Flash oraz materiałów architektonicznych 3D opracowaliśmy moduł, który w ekspresywny sposób wizualizuje poszczególne apartamenty na faktycznym planie zagospodarowania inwestycji w przekroju budynków, widoków wszystkich kondygnacji.

ZNAJDŹ APARTAMENT ZNAJDŹ APARTAMENT

ZESPÓŁ WYSOKICH LOTÓW

W tracie wieloletniej współpracy z deweloperem w 2009 r. wykonaliśmy serwis interaktywny dedykowany załodze balonowej Orlex. Oficjalny balon na ogrzane powietrze jest połączeniem pasji właścicieli z unikalną formą promocji firmy.

ZESPÓŁ WYSOKICH LOTÓW ZESPÓŁ WYSOKICH LOTÓW

TMC

W 2009 r. rozpoczęliśmy stałą współpracę z Firmą TMC. W trakcie wieloletniej obsługi sprawdziliśmy się jako kompleksowy wykonawca powierzonych produkcji, charakteryzujących się szerokim zakresem działań.

TMC TMC

ALETRUCK

W 2010 r. wykonaliśmy portal internetowy branży motoryzacyjnej wraz z identyfikacją wizualną.

ALETRUCK ALETRUCK
nasi klienci
Politechnika Gdańska Apart Hotel Gwiazda Morza - Władysławowo Shipyard City Gdańsk Solidarność - Gdańsk Orlex deweloper - Wejherowo Fundacja Marka Kamińskiego - Gdańsk Deweloper Hossa - Gdynia Stena Line - Gdynia Wydawnictwo Szkolne PWN - Warszawa

Skontaktuj się z nami

+48 58 690 73 25
Wyślij