Zostaliśmy nagrodzeni

Pomorski Gryf Gospodarczy

W 2010 roku jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w województwie z dynamiką rozwoju rzędu 100% rocznie otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie - nominację do nagrody "Pomorski Gryf Gospodarczy". Kapitule konkursu przewodniczyli wojewoda i marszałek województwa pomorskiego. Wśród nominowanych firm znalazły się te, które uzyskały najlepsze wyniki finansowe, a ich działalność wpłynęła pozytywnie na wizerunek i rozwój Pomorza.

Nominacja do nagrody "Pomorski Gryf Gospodarczy" to dowód, iż nasze działania są wysoko oceniania nie tylko przez Klientów firmy, ale także przez instytucje państwowe, co dodatkowo podkreśla nasz profesjonalizm. To wyróżnienie jest nie tylko nobilitacją, ale przede wszystkim potwierdzeniem jakości i renomy wykonywanej przez nas pracy.

nasi klienci
Politechnika Gdańska Apart Hotel Gwiazda Morza - Władysławowo Shipyard City Gdańsk Solidarność - Gdańsk Orlex deweloper - Wejherowo Fundacja Marka Kamińskiego - Gdańsk Deweloper Hossa - Gdynia Stena Line - Gdynia Wydawnictwo Szkolne PWN - Warszawa

Skontaktuj się z nami

+48 58 690 73 25
Wyślij